Fotogalerie 2011

 

29.1.2011  Dnes jsme po dlouhé přestávce vyrazili na cvičák. Brno se blíží a my jsme potřebovali  "umravnit"  našeho malýho Bigouše. Moc nám chyběl kontakt s ostatními, ale kvůli zimě a sněhu to nešlo. Už aby bylo jaro.....

 Foto  >>   

 

 

15.2.2011  DUOCACIB Brno 2011. Výstavy sice nedopadly podle našich představ, ale vše vynahradilo opětovné setkání všech našich přátel, včetně hezkého posezení v sobotu večer na penzionu. Baron, sestřička Hetty a bráška Don si odvezli vítězné tituly. My jsme si také, svým způsobem, něco přivezli. Chřipku jako ..., jako Brno. Již od neděle co jsme se vrátili až do teď s ní zápasíme. 

Foto  >>   

 

15.2.2011  Je to neuvěřitelné jak ten čas rychle letí....Big Boy dnes slaví své první narozeniny.

 Foto  >>   

 

 

26.2.2011 Sobotní odpoledne nás překvapilo krásným počasím. Přijali jsme pozvání slunečních paprsků a vyrazili protáhnout naše ztuhlá těla. Bigoušek nade vše miluje házečku a míček.

Foto  >>   

 

 

24.4.2011 Nádherné velikonoční počasí nás vyzvalo k výletu na krásný zámek Kozel nedaleko Plzně. Bigoušek využil i perfektně udržované zahradyVelice se mu líbily divoké kačeny, bohužel na zámecké zahradě je zakázán volný pohyb psů. Vše si vynahradil na velké louce poblíž.

Foto  >>   

 

 

15.5.2011  Přijali jsme pozvání našich přátel na trenink coursingu. V sobotu ráno jsme tedy vyrazili na zámek v Dolní Lukavici. No tedy spíše "zapomenutý zámek". Další trochu nemilé překvapení bylo, že louka nebyla posekaná celá, ale byl v ní vysekaný koridor. Ale pro nás, kteří jsme coursingem nepolíbení (jak s oblibou používá Laďka), to stačí. Bigouš nás všechny překvapil. V pořadí jako první doběhl až do cíle, neztratil zájem o střepec a vlastně se v koridoru neztratil úplně, jako se to "povedlo" některým před ním. Podle rad již zkušených bychom měli určitě pokračovat. Takže si myslíme, že s touhle správnou partou jsme se neviděli naposledy.

Foto >>   

Připojujeme fotky ostatních účastníků. Foto >>

 

 

4.7.2011 Velmi rádi se podělíme o zážitky z dovolené se psem. Bigoušovi se moooc líbilo moře v Caorle (Itálie) a písečné pláže. Střídavě mu od pacek buď stříkala voda nebo lítal jemný písek. Při návštěvě Benátek se mu nejvíce líbili všude přítomní holubi, které chtěl samozřejmě ulovit. No naštěstí si to dal rozmluvit. Bohatě mu to vynahradila několika kilometrová procházka Benátkami.

 Foto >>   

 

 

10.9.2011 Po plánovaném výcviku, přichází neplánované "předváděčky". Odpoledne jsme ještě s dalšími kamarády ze ZKO Plzeň-Křimice narychlo připravili ukázky služebního výcviku a agility na dvou dětských dnech. Nejdříve v Radčicích u Plzně a poté ve Vejprnicích. Za velmi teplého počasí dělali psovodi a psi co mohli, aby udrželi pozornost dětí. Fotky přineseme po zpracování.

Zatím co my jsme se předváděli ve výcviku, v neděli naši sourozenci soutěžili v kráse. A vedli si nadmíru skvěle.

Foto  >>   

 

 

1.10.2011 Sobota patřila především našim kamarádům Evě a Petrovi, kteří si v obřadní síni plzeňské radnice řekli své ano. Velmi rádi jsme jim zpříjemnili tuto chvíli malým překvapením, "zaštěkáním" pro štěstí. Gratulaci za všechny předal předseda klubu Václav Vůcha. 

Přejeme hodně štěstí.

Foto Zaštěkání pro štěstí novomanželům >>     

 

 

2.10.2011 V úterý jsme se při návštěvě cvičáku dozvěděli, jen tak mimochodem, že jsme delegováni na závody ve Starém Plzenci. Při sobotním treninku začal Bigouš stávkovat, nechtěl si lehnout při odložení za pochodu, a ani u nohy. Takže jsme si začali klást otázku, zda má vůbec význam se zúčastnit závodu. Zasáhl hlavní výcvikář, že to máme brát jako trenink a nemáme koukat na výsledek. Řekli jsme si, že vždycky je někdo poslední.

A tak jsme začali novou éru našeho spolužití s Bigoušem. Dráha výcviku. Ráno jsme museli brzo vstávat, jako na výstavu. Nic nového. Hledání cvičiště ve Starém Plzenci. V pohodě. Pak začali pracovat nervíky. V naší skupině dle zkušebního řádu ZZO se přihlásilo 16 soutěžících, skvělá konkurence. Při losování startovního pořadí, si Pavla vylosovala číslo 13. Vypadalo to na poslední kapku. Ale přestála to, zvlášt když vedoucí výcviku, nařídil všem z Křimic v ZZO "umístění do dvacátého místa". Což byla naprostá jistota. Jenže dohady a skutečnost bývá rozdílná. Bigouš a Pavla se snažili vyhnout zásadním chybám a skončili na desátém místě. Pro někoho to moc neznamená, ale pro psa v pubertě a při prvním závodě je problém udržet pozornost. Měli jsme velkou radost z předvedení. Takže malý odrazový můstek pro další pokračování?

Foto Závody Pod Radyní >>