Fotogalerie 2013

27.4.2013 Ihned, jakmile jsme se dozvěděli, že "speciálku" Dalmatin klubu ČR bude posuzovat paní Aase Jacobsen z Norska, nám bylo jasné, že na této výstavě nemůžeme chybět. Velice nás zajímal posudek, od opravdového odborníka na dalmatiny a dlouholetého chovatele. Stačí jen zabrousit do nedávné historie - Wafdal 2011 Salzburg. Paní Aase Jacobsen posuzovala psy na této prestižní výstavě, která se pořádá jen jednou za dva roky. Tehdy Big Boy ještě v mladých zvítězil v této nadupané třídě. Ale tentokrát to bude v dospělých. Již v začátku posuzování došlo na potvrzení odborníka. Známka dobrý, pak velmi dobrý i pro kvalitní jedince nebyla žádnou vyjímkou. Výborná znamenala vyznamenání. Tímto sítem prošlo téměř na 62 dalmatinů, bohužel ne všichni z přihlášených se mohli zúčastnit. Přesto jsme stihli během přestávky na oběd zřídit malý klubový raut, kdo chtěl a mohl přinést něco dobrého - přinesl :-). Došlo na dobré pečínky, palačinky, zeleninové saláty a šampaňské alko i nealko (rychlé špunty) pro řidiče. Prostě skvělá nálada a příjemní lidé. 

 

Foto  >>   

 

15.6.2013 Využili jsme krásného sobotního odpoledne k malému focení našich dvou kluků na zahradě.

 

Foto  >>   

 

6.8.2013 Tak jsme zase po roce vyrazili do naší milované Itálie. Vzhledem k tomu, že do naší smečky přibyl nový člen Willy, byli jsme zvědaví, jak se mu bude líbit moře. Bigouš jej miluje a tak jezdíme do malého městečka Caorle, kde už máme "náš" prázdninový domek se zahradou. Willík se nejprve pomalu osměloval a nevěděl co a jak. Ale za chvilku už byl z moře úplně nadšený a nemohli jsme ho dostat z vody. Byli s Bigem, jako malé děti, co nemají vodních hrátek nikdy dost.

Počasí nám tentokráte přálo až moc, takže jsme dovolenou strávili koupáním a lenošením. V tom horku se ani nic jiného dělat nedalo. Ještě že jsme mohli použít klimatizaci. Večer hezky v rámci socializace pejsků na procházku mezi lidi, puntíkatí kluci sklízeli zasloužený obdiv kolemjdoucích a spousty pohlazení od dětiček i dospělých.

Tak nám týden v Caorle utekl jako voda, ale zbyly hezké vzpomínky a fotky.

 

Foto  >>